W naszej firmie zajmujemy się prefabrykacją, produkcją, montażem, jak i dostawą konstrukcji stalowych. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz regularnym, przemyślanym inwestycjom w odpowiednie narzędzia jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób przeprowadzić proces inwestycji związany z tworzeniem dużych obiektów ze stali, z wyszczególnieniem hal przemysłowych.

Wykorzystujemy doświadczenie zbudowane na szkoleniach, a przede wszystkim wielu zrealizowanych projektach. Takie podejście oraz działania pozwalają nam na sprawne funkcjonowanie i dostarczenie konkretnych informacji inwestorom, co przekłada się na oszczędność ich czasu i środków finansowych.

Usługi – hale stalowe, hale magazynowe

Precyzję i szybkość realizacji zapewnia nam w dużej mierze własna wytwórnia konstrukcji stalowych, którą posiadamy od roku 2015. Spory metraż do pracy, specjalistyczne narzędzia, wyszkolona załoga oddziałują na bezpieczne, precyzyjne i prężne tworzenie hal przemysłowych stalowych – nawet tych o ponadnormatywnych gabarytach.

Poniżej prezentujemy wybrane hale stalowe:

  • Prefabrykacja, montaż i dostawa hali stalowej o wysokości 46m, wraz z belkami podsuwnicowymi i torowiskiem suwnicy Q=500t/300t.

  • Dostawa oraz montaż hali oraz innych elementów (m.in. kanały spalin, konstrukcja stopu, zbiorniki wody demineralizowanej i chłodzącej) o łącznej wadze 190 ton.

Nasze projekty i zdjęcia z budowy znajdą Państwo w zakładcerealizacje.